Adresa klubovny - Saratovská 27, Praha 10 - Strašnice
 

Přijímáme nové členy!!!

To říká dnes každý! Přijímáme nové členy. Ale proč bych měl chodit zrovna do Bobříků? Protože Bobříci jsou prostě nejlepší (minimálně v Praze!!!). tak pokud jsi zabrousil až sem, tak zabrus taky na naší schůzku a zabrousíš pak do mnohých oblastí Česka a mnohých lidských dovedností.

Chceš s námi prožít taková a mnohá jiná dobrodružství, o jakých se můžeš dočíst na těchto stránkách? Vyzkoušet si, co všechno dovedeš, zkusit se překonat? Poznat nové kamarády, nové sporty a hry?

Od září přijímáme nové členy, již od 1. třídy ZŠ. Můžeš přijít, ale kdykoliv.
Schůzky máme v klubovně v Saratovské 27, pro mladší děti (do 4. tř.) v úterý od 16:30 do 18:30 pro starší od 5.třídy (od 5.tř.) ve středu od 17:00 do 19:00 . Na schůzku je možné se přijít nezávazně podívat a rádi přivítáme i rodiče, kterým zodpovíme jakékoliv dotazy.

A co vás na našich schůzkách může čekat ?

Nemáte se čeho bát. Nejdříve se všichni přivítáme naším oddílovým pozdravem. Na začátek si dáme malou hru. Může být jakákoliv na postřech, na paměť, pro smích, na rychlost nebo jen tak. Když je hezky chodíme hrát hry ven. Dale se naučíme něco užitečného, co bychom mohli použít na výpravách, vázat uzly, co patří do batohu na výpravu, co je to KPZ ap. Někdy vytváříme různé věci třeba z papíru, modelíny nebo jen tak kreslíme. Nezapomeneme na další hry a hříčky a průběžně hrajeme velkou celoroční hru, kde soutěží jednotlivci proti sobě. Na konci schůzky si povíme informace o výpravách.

Výpravy

Výpravy podnikáme jednou až dvakrát do měsíce. Jejich charakter je různorodý, ale nejčastěji směřujeme do přírody, kde učíme děti samostatnosti a vztahu k přírodě. Plně se snažíme využívat veškeré školní prázdniny, které děti mají.

V případě dotazů můžete volat:

Jana "Fili" Ptáčková - 728 444 008
Zdenka Žába Veselá - 724 815 342
Antonín Kanta - 723 822 180

Jak se k nám dostanete?


Zvětšit mapu

Schůzky v roce 2018/2019

Klub Bobří stopou

  • schůzky uvedeny v kalendáři akcí
  • herna deskových her, rukodělky a další činnosti

Bójové

  • schůzky v úterý od 16:30 do 18:30
  • pro děti od 1. do 4. třídy
  • schůzky vedou - Mára a Klárka

 Tilie

  • schůzky ve středu od 17:00 do 19:00
  • pro děti od cca 5. třídy
  • schůzky vedou - Tonda, Božen a Rákos

 

Bobří knížka pro nováčky